Преди минути обаче, Джулиана Гани се свърза с нашият екип, за да съобщи, че днес навръх Цветница, правейки поредната си обиколка из острова, азиатци открадват телефона на нейният любим Илиян.
„Разстроени сме, защото на телефона на Илиян имахме страшно много спомени и контакти, които вярвам, че ще си възстановим. Беше последен модел Iphone X, но това не е от такова значение.“ – споделя ни тя.
„След инцидента разбрахме, че тук в Азия има такава практика. Двама азиатци да се приближат към туристите с мотор, докато се снимат, да те попита дали могат да ти помогнат с нещо и в този момент да ти дръпнат телефона от ръцете.“ – казва още Джулка.
„Има Господ и той ще даде на всеки нужното според заслугите му. Искам да предупредя всички, на които им предстои почивка на острова да внимават и да се пазят.“ – предупреждава Гани.
„Все пак е и по-малкото зло. Радваме се, че не ни откраднаха парите или паспортите. Тогава не знам как щяхме да се приберем.“ – допълва още красавицата.